2019 Kış Modasında Neler Var?

Son yıllarda modanın hiç olmadığı kadar hareketlendiği ve sıra dışı bir hale geldiğini söylemek mümkündür. Geçmiş dönemlerin kıyıda köşede kalmış, hiçbir zaman popülerleşememiş detaylarının ana akım parçaları hareketlendirdiğini ve bu parçaların trend haline geldiğini söyleyebiliriz. Son yılların olduğu gibi, 2019 yılının da bu anlamda bir hayli dikkat çekici olduğundan bahsedebiliriz. Özellikle sweat, triko, ceket vb. parçalarda oldukça çarpıcı yenilikler göze çarpıyor. Gelin, 2019 modası içinde bu yönüyle öne çıkan popüler birkaç parçaya yer verelim.

 

 

 

 

Nakışlı deri mont & ceketler
Nakış detaylar, son yılların en popüler detaylarından biridir. Neredeyse her tür parçada (hatta cap şapkalarda bile!) yer alırlar. Nakış detayların özellikle dikkat çekici bir kullanımının deri mont ve ceket modellerinde bulunduğunu söylemek mümkündür. Özellikle tek bir kolda ve arka kısımda yer alan floral veya hayvan figürlü büyük maximal nakışlar, parçayı son derece şık bir görünüme kavuşturur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baskılı sweat modelleri
Bu sene olduğu gibi, önümüzdeki sene de baskı detaylı sweatlerin popüler kalmaya devam edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu sweat modelleri, kuşkusuz bu kışın da en aranılan parçalarından olmaya devam edecek. Her türden baskı detayın yer alabildiği bu sweatler, aynı zamanda kapüşon, düğme vb. farklı detaylar da barındırabiliyor.

 

 

Yaka dekolteli triko kazaklar
Yaka dekolteli triko kazakların bu senenin yükselişte olan parçalarından biri olduğu söylenebilir. Boğazlı veya farklı yaka biçimlerinde, omuz ya da göğüs kısmından yaka dekoltesi içeren, dekolteye metal aksesuarların eşlik ettiği bu parça, bu kış mutlaka elde etmeniz gerekenlerden. Fitilli yapısı ve vücudu saran slim kalıplarıyla oldukça zarif bir görüntü ortaya çıkaran bu parçayı siyah ve bordo gibi şuh renkler ile denemenizi tavsiye ederiz.
Siz de bu kışın moda parçalarını satın almak isterseniz, online alışveriş sitemiz Vavin’i ziyaret edebilirsiniz. Ucuz fiyatları ile alışveriş sitemiz ceket, mont, kaban, sweat, triko, kazak vb. birçok ihtiyacınızı karşılamak için yanınızda! Sezonun renkleri ile uygun fiyat politikasını keyifli bir şekilde buluşturan Vavin, sezon alışverişleriniz için sizleri bekliyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir