2018’in Yeni Pantolon Trendi: Paperbag Pantolon

Posted on

Bu yılın öne çıkan pantolon modellerinden biri de paperbag pantolon modelleridir. Bu pantolonlar kısaca yüksek bel, üst kısmı hafif bol ve kemerli olarak tarif edilebilir. Paperbag yani kese kâğıdı olarak adlandırılmasının nedeni de bu bol kısmı ve kemerli yapısıdır. Beli ince göstermesi nedeniyle birçok kadın tarafından tercih edilir. Popüler olmasının en önemli nedeninin bu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

 

Paperbag pantolonlar, materyale bağlı değildirler. Her türlü materyalden üretilebilirler. Bu kot veya cigarette pantolonlardaki gibi polyester bir kumaş olabilir. Ayrıca keten, viskon veya pamuk gibi kumaşlardan da üretilebilirler. Diğer taraftan bu pantolonlar son derece rahattır. 2018 yılının diğer öne çıkan rahat parçaları gibi bu parça da kişiye hareket kolaylığı sağlar. Popülerliğinin bir diğer nedeni de budur.

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kombinlenir?
Gardıroplarımıza yeni katılan bir parça olduğu için nasıl kombinleyeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Paperbag pantolon modelini iyi bir şekilde kombinlemek için öncelikle pantolonun bağlamalı bir kemeri olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenle iki seçeneğiniz var: ya crop top ile ya da üstü pantolonun içine sokarak kullanacaksınız. Her iki yöntemle de havalı sonuçlar elde etmeniz mümkün.

 

 

 

 

 

 

 

Örneğin normal kesim bir gömleği pantolonun içine sokup hafif çekiştirip içine sokmadan kaynaklanan o kötü görünümünü ortadan kaldırarak kullanabilirsiniz. Veya dar, normal veya bol kalıp bir crop top modeli ile kombinleyebilirsiniz. Bir başka seçenek olarak, dar kesim ve üzerinize tamamen yapışan bir üst ile yine pantolonun içine sokarak kullanabilirsiniz. Oldukça şık duracaktır.

 

 

 

 

 

Bu Yeni Parçayı Nasıl Edinirim?
Daha önce de sürekli vurguladığımız gibi, hangi stil hangi parça olursa olsun internet alışverişi her zaman daha avantajlıdır. İster zaman kazanma ister bütçe ister ürün çeşitliliği söz konusu olsun online alışveriş siteleri her zaman kazandırır. Özellikle de ürün yelpazesi geniş olan internet siteleri. Elbise modelleriyle öne çıkan online alışveriş sitemizde her stilden parçaları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sitemiz, geniş ürün yelpazesiyle aradığınız paperbag pantolon modelini ve diğer trend parçaları tek tıkla önünüze getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir