2018’in Öne Çıkan Abiye Elbise Modelleri

Posted on

 

 

Abiye deyince akla ilk gelen etkinlik, yazların vazgeçilmezi düğünlerdir. İster nişan, kına gecesi olsun ister evlilik veya sünnet düğünleri olsun abiyeler bu etkinliklerde sıklıkla tercih edilen kıyafetlerdir. Ancak abiye elbise modelleri her türlü kutlamada kullanılabilecek çok yönlü parçalardır. Yani sadece kına gecesi veya düğünlerde değil mezuniyet, yemek davetleri gibi etkinliklerde de tercih edilebilirler. Özellikle son yıllarda, mezuniyet kutlamalarının farklı bir boyut kazanmasıyla abiyeler farklı etkinliklerde giyilmek üzere aranan stiller olmuşlardır. Peki, kullanım alanı oldukça çeşitlenen abiyeler için 2018 yılında hangi stiller öne çıkıyor?

 

 

 

 

Mini Abiyeler

Abiye denildiğinde çoğu insanın aklına tek bir imge gelir. Uzun ve çoğunlukla ışıltılı ya da göz alıcı başka bir yönü olan bir elbise. Ancak 2018’in abiye modası, mini abiye modellerine de oldukça yer ayırmış görünüyor. Özellikle siyah tonlarında karşımıza çıkan bu abiye modelleri gerçekten de çok kullanışlılar.

 

 

 

 

 

 

 

Dantel Detaylı Abiyeler

Abiye elbise denildiğinde akla gelen bir diğer detay ise tül materyallerdir. Bu senenin abiye modellerinde ise, tüle ek olarak dantel detaylı modeller de öne çıkıyor. Davetlerde de son derece tercih edilen bir model olan dantel detaylı abiyeler, oldukça şık bir görünüm sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Payetli Abiyeler
Payetli abiyeler, 2018’de de hakimiyetini korumaya devam ediyor. Klasik abiye modellerinden olan payet kaplı ya da payet detaylı abiye elbiseler bu senenin favorilerinden biri. İster uzun, ister mini olsun; ister tamamen payet kaplı, ister payet detaylı olsun, payetli abiye elbiseler tüm ışıltısıyla etkinliklerde yerini almaya devam ediyor.

 

 

 

 

Nereden Satın Alırım?

Her şehirde abiyecilerin toplandığı belirli bir bölge muhakkak bulunur. Eskiden insanlar çoğunlukla eş dost tavsiyesi yoluyla bu yerlere uğrar ve bir abiye seçerlerdi. Bu hala gerçekleşse de insanların büyük çoğunluğu giyeceği abiyeyi artık online alışveriş sitelerinden satın alıyor. Bu alışveriş siteleri, özellikle de son anda haberinizin olduğu veya kısıtlı zamanınız olduğu durumlarda müthiş bir olanak sağlıyor. Online alışveriş sitemiz, abiye elbise arayışınızda size bu olanağı sağlayacaktır. Her türden abiye elbiseye sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir