2018 Yazının En Trend Elbiseleri !

Posted on

Kadın giyim denildiği zaman çoğumuzun aklına aynı şey gelir: elbise modelleri!
Her gün güncellenen trendler, sezonun getirdiği mevsimsel gerekliliklerle birlikte elbise modelleri sık sık yenileniyor. Uzun elbiseler, dantelli elbiseler, midi boy elbiseler ya da spor elbiseler… Birbirinden farklı tarzda şıklığı yakalamak isteyen tüm kadınlar için sınırsız seçenek mevcut.
Yenilenen sezon ile birlikte onlarca seçenek arasından karar vermek hiç kolay olmayacaktır. Elbise modellerinde aradığınız ve hayal ettiğiniz elbiseyi bulmak zor gibi görünse de küçük püf noktalarına dikkat ettiğiniz takdirde tam da arzuladığınız görünüme ulaşabilirsiniz. Minik detaylara dikkat etmekle ne kadar doğru karar verdiğinizi aynadaki yansımanızı gördüğünüzde anlayacaksınız.

Peki, nedir bu küçük detaylar?
Kadınlar elbise alırken öncelikle modellerine dikkat etseler de asıl önemli nokta vücut tipine uygunluğudur. Aldığınız elbise dünyanın en muhteşem elbisesi olsa da vücudunuza uygun değilse sizde vitrinde güzel durduğu kadar durmayabilir. Bu nedenle ilk işiniz vücut tipinize göre seçim yapmaktır.

Bacak boyunuz mu uzun yoksa gövdeniz mi? Vücudunuzda geri plana atmak istediğiniz noktalar nereler ya da vurgulamak istediğiniz bölgeler nereler? Boyunuza en uygun elbise boyu hangisi? Öncelikle bu soruların cevabına yaklaşmanız gereklidir.
Mesela uzun boylu ve bacak boyu uzun biriyseniz midi boy elbise modelleri sizin için çok doğru bir seçim olacaktır. Boyunuz kısaysa mini çekici elbiseler sizde çok daha hoş durabilir. Beliniz ince ama basen bölgeniz biraz daha orantısız ise sımsıkı bele oturan aşağı doğru hafifçe bollaşan elbise modelleriyle aklınızdaki görünüme ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Elbise modellerini kombinlerken kullanacağınız aksesuarlar da çok önemlidir. Kullanacağınız ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlar da elbiseyle uyumlu seçilmelidir. Abiye bir elbise kullanırken spor ayakkabı giyemeyeceğiniz gibi günlük floral desen bir elbiseyle abiye bir çanta takmanız çok da hoş bir look oluşturmayacaktır.
Her geçen gün değişen trendler ve moda dünyasında elbise modelleri de kendini yeniliyor. Bugün çok severek giydiğimiz bu elbise yarın eskimiş olabilir. Bu nedenle bu parçalara çok büyük paralar vermek istemeyenlerin imdadına yine vavin.com.tr koşuyor. Siz de aradığınız modele uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir