2018 iç giyim modasında bizleri neler bekliyor?

 

 

En az bayan elbise, kıyafet ve aksesuar kadar önemli bir yere sahip olan iç giyim modasında 2018 trendleri yeni ve farklı yapısıyla moda severlerle buluştu. Ünlü birçok markanın kendini yenilediği ürünleriyle kadınlar özel günlerinde de şık olacak. Biliyorsunuz 2017’nin iç giyim trendlerinde ön plana çıkan sadelikti. Nude yani bej tonlarının ağırlıklı olduğu 2017 yılı yerini renkli ve desenli iç çamaşırlarına bıraktı. Bu yılın defilelerinin tamamında parlak ve metalik renklerin hakim olduğunu gördük. Bu nedenle de iç çamaşırları da bu stil baz alınarak tasarlandı. Ünlü moda tasarımcıları bu yıl koleksiyonlarında sıklıkla şatafatlı iç çamaşırlarına yer vermeye başladı. Günlük kullanımın yanı sıra özel geceler için de uygun olan bu modeller sayesinde kadınlar hem kendilerini hem de eşlerini mutlu edebilecek.

 

 

 

2018 MODASINDA NELER VAR?
Yaz aylarına girmemizle beraber iç giyime daha da dikkat etmemiz gerekiyor. İçi gösterebilen tiril tiril bayan elbise modelleri ve açık renkli kıyafetler nedeniyle iç çamaşırlarımızı bu kombinlere uygun seçmeliyiz. Aksi takdirde rüküş bir görünüme neden olabiliriz. İne kumaşlı pantolonları giyerken de yine aynı özeni göstermek durumundayız. Peki bu yaz iç giyimde neler moda hangi noktalara dikkat etmek gerekmektedir?

 

 

 

Bu yazın iç giyim trendleri arasında çiçekli iç çamaşırları, sarı, lila ve pembe renkli modeller ön plana çıkıyor. Özellikle de birçok iç çamaşırı markasının 2018 kataloglarına baktığınız zaman renklerin nasıl da ön planda olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.
• 2018 iç giyim trendleri arasında her zaman moda olan dantelli ürünler de yer alıyor. Dantel detayları iç çamaşırını daha çekici bir hale getirirken aynı zamanda nakışlı modellerin de ön plana çıkmasını sağlıyor.
• Braletler de 2018 iç giyim modasının öncüleri. Bu braletleri seçerken giyeceğiniz bluza uygun olmasına da ayrıca dikkat etmeniz gerekiyor.
• Yazın ince giyineceğimiz için dikişsiz iç çamaşırlarını da göz önünde bulundurmalıyız. Bunun farkında olan markaların çoğu dikişsiz ürünlere ağırlık vermiş durumda.

 

Bayan elbise satışı yapan online alışveriş sitemizde sizlere uygun 2018 trendi iç çamaşırı ürünlerinin hemen hemen hepsini bulmanız mümkün.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir