2018 Ayakkabı Kombinleri

Posted on

Havalar serinledikçe ve giydiğimiz kıyafetler kalınlaştıkça, ayakkabı tercihlerimiz de değişiyor. Güzel ve şık giyinmenin en önemli parçalarından biri olan ayakkabılar, sonbahar ve kış modasında da şıklığını korumaya devam ediyor.

Çoğu kadın gibi sizlerde ayakkabı tutkunuysanız, son modaya ve trendlere uyum sağlayarak mevsime uygun ayakkabı aramak ve bulmak sizi de ilgilendiriyor. Dolabınızda her mevsime uygun ayakkabı olsa da, her sene yine modaya uygun seçimler yapıp son trendin modellerini yansıtan ayakkabılara sahip olmak istersiniz. Kış mevsimi yaklaştıkça, daha zorlaşacak olan hava koşulları yeni ayakkabılar almanızı gerektirebilir. Bu yüzden bu senenin sonbahar kış trendlerine bakarak Vavin giyim kadın ile size bazı öneriler sunabiliriz.

Sonbahar Kış Ayakkabı Modası;

  • Sivri burun ayakkabılar bu sene oldukça popüler olan ve birçok kadının tercih edeceği bir modeldir. Bazı kişiler sivri burun ayakkabının ayak ağrısı yaptığını söylese de alırken, ayağınıza tam oturup oturmadığını kontrol ederseniz bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca sonbahar trendleri arasında ön plana çıkan sivri burun ayakkabılar, şık ve kadınsı bir görünüm ile havanıza hava katacaktır.
  • Sonbahar kış modasının başka bir trendi ise, büyük tokalı ayakkabılardır. Üzerinde büyük metal parçalar bulunan tokalı ayakkabılar, spor bir şıklık verirken çokta havalı durmaktadır. Bu nedenle de bu sezon birçok kadın tercihini tokalı ayakkabılardan yana kullanacaktır.

  • Bu sene sonbahar kış trendinde süet ayakkabılarda ön plandadır. Özellikle bu senenin modellerinde süet ayakkabıların bağcıklı modelleri dikkat çekiyor. Hemen hemen her modelde bağcık kullanılmış ve bağcıklar renklendirilmiştir. Ayakkabıya ayrı bir hava katan bağcıklar ve rahatlığı sayesinde kadınların tercihi süet ayakkabılar olacaktır. Özellikle bordo ve kahverengi süet ayakkabılar kışlık kıyafetlerle şık bir kombin oluşturacaktır.

Sonbahar Kış Aksesuar Trendleri;

Sonbahar serinliğinde giyilen kıyafetlerde değişim gösteriyor. Yazlık kıyafetleri kaldırıp, kışlık kıyafetleri çıkarmaya başlarken bir yandan da sonbahar ve kış için alışveriş telaşına gireriz. Tam da bu dönemde kıyafetlerimizin tamamlayıcısı olan aksesuarlar da oldukça önemlidir. Bu yüzden sonbahar ve kışa uygun aksesuar seçimi için Vavin giyim seçeneklerindeki önerilere kulak verin.

  • Bu sene ön plana çıkan ponponlu bereleri hemen hemen birçok yerde bulabilirsiniz. Hayvan severlerin tepkileri üzerine tilki tüyü kullanılan ponponlar, yerini sentetik malzemelere bıraktı. Ponpon modası sadece berelerde değil, anahtarlıklarda, kolyelerde ve ayakkabılarda da yerini almıştır. Kışlık kıyafetlerle çok uyumlu olacak bu ponponlar bu sezonun vazgeçilmezleri arasındadır.
  • Yine bu sezonun trend aksesuarları arasında her yaşa uygun broşlarda bulunmaktadır. Şirin ve şık olan broşlar birçok kadının tercihleri arasındadır. Tasarım ve aksesuar Vavin giyim kadın sitesi ayrıcalığında aksesuar reyonlarında bulabileceğiniz broşlar, çantadan elbiseye, saçlardan ayakkabılara kadar arzu edilen her yere takılabiliyor. Üstelik değişik desenlerde ve değişik renklerde de bulmak mümkündür. Kışın ve sonbaharda giyilen kıyafetlerle rahatlıkla kombine edilen broşlar şıklık yarışındaki bayanların ilk aksesuar tercihi olacaktır.

  • Bu sezonun başka bir aksesuar modası ise, eldivenlerdir. Her sezonun vazgeçilmezi olan eldivenler bu sezon, uzun modelleri ile gündemdedir. Özellikle bileklere kadar uzanan ve rengarenk işli tasarım eldivenler bu sezonun modasıdır. Kışın sıcak tutmasının yanı sıra elde tutulan çantalarla uyum içinde olan eldivenler kişinin zevkine göre tercih edilen zarif aksesuarlardır.
  • Şemsiye, şapka, dizüstü çorap çizmeler, küçük el çantalarının yanında çok gözlü büyük çantalar, süet botlar, deri ve kürk detaylı montlar, çoklu bileklikler, siyah kot pantolonlar, askılı jile etekler, Bahçıvan pantolonlar ve Vavin giyim tulum modelleri ile farklı bir sezon bizi bekliyor. Siz de vücut yapınıza göre size en yakışan trendleri uygulayabilir, sezonu doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir